דבר המנכ"ל

לעוף רחוק - המרכז לשיפור כישורים

צעד ראשון להצלחה טמון בהחלטה לחולל שינוי...

דבר המנכ"ל

שמי נעמי לאלזר, אני מייסדת ומנהלת את מרכז "לעוף רחוק", המרכז לשיפור כישורים, מרכז  המהווה הגשמת חלום אישי.

שאיפתי מזה שנים התמקדה בהקמת מקום ייחודי ומיוחד שיאפשר לכל אחד ואחת להגשים את החלומות להתקדם, לשאוף למעלה ו"לעוף רחוק". כך עמדו לנגד עיני כל אותם אנשים הרוצים להתקדם, חפצים ליצור מציאות טובה יותר ומשהו עוצר אותם בדרך, אותו משהו שלא מאפשר לצעוד קדימה, אותו משהו העוצר ולעיתים משתק, ומשאיר טעם של החמצה. מתוך אמונה שלכל אחד ואחת מגיע להגשים חלום – קם המרכז.

גם אני לאורך השנים עברתי את הדרך, חלמתי שאפתי ומשהו בתוכי היצר את צעדי, כשהעזתי להגשים את החלום האישי שלי, ידעתי שלשם כך הגעתי אל העולם הזה. אני יודעת שאני במקום הנכון לי, וממשיכה לחלום ולהגשים בכל רגע ורגע מחיי, בכל יום ויום מימות השנה. כולנו נועדנו לחלום ולהגשים, צריך להקשיב ללב, לצעוד את הצעד הראשון ולהאמין שהכול אפשרי.

ידעתי כבר מתחילת הדרך, שהמרכז מקומו בעיר באר שבע. מתוך שאיפה להנגיש את מיטב השיטות והגישות לתושבי האזור, נסעתי ברחבי הארץ ללמוד מהמורים והמנחים הטובים ביותר, את השיטות והגישות שיכולות על פי הבנתי ליצור את השינוי, בדיוק כפי שהן יצרו עבורי. את אותן שיטות וגישות שילבתי וממשיכה לשלב במרכז "לעוף רחוק".

כיום עובד במרכז צוות המגובש סביב חזון משותף, היוצר יחד רצף הדרכתי /טיפולי למתן מענה לכל אחד ואחת בשלבי החיים השונים. 

"אם יש לך חלום יש לך היכולת להגשים אותו" כך אמר וולט דיסני, ואנחנו מאמינים ויודעים שהוא צדק.

אנחנו מזמינים אתכם לחלום, לשאוף ולהגיע אלינו, אנחנו נעזור לכם להגשים מתוך חוויה של הצלחה. כי לכולנו מגיע לצעוד בבטחה קדימה ו"לעוף רחוק".