קורסים וסדנאות

לעוף רחוק - המרכז לשיפור כישורים

צעד ראשון להצלחה טמון בהחלטה לחולל שינוי...

קורסים וסדנאות


הדסה 21, העיר-העתיקה, באר שבע
המרכז: 08-8599717
נייד: 052-6750005
דוא"ל: Info@flyfar.co.il

 

סדנת הורות ומשפחה

כל הורה היה רוצה להיות קשוב תמיד לילדיו, לסייע להם להתמודד עם קשיים, ויחד עם זאת – לדעת איך להציב גבולות, לחנך לערכים ולהצליח למנוע או לפתור בעיות התנהגות ומשמעת, ולהוביל ליצירת יחסי משפחה תקינים ובריאים.

סדנת הורות ומשפחה של "לעוף רחוק" נועדה לספק את העזרה שלה כולנו זקוקים מעת לעת בדרך להגשמת מטרה חשובה זו.

כלים הניתנים ליישום כבר מהמפגש הראשון.

אנו מאמינים כי המפתח להפוך להורה משמעותי וליצור תא משפחתי מתפקד ותומך, הוא קודם כל בשיפור דרכי התקשורת בין ההורים לילדים. בסדנת ההורות והמשפחה במרכז "לעוף רחוק" בבאר שבע, נכיר גישות שונות להבנת עולמו הפנימי של הילד והאתגרים המלווים אותו בינקותו ובגיל ההתבגרות, נכיר דרכים להתמודדות עם מצבים של חוסר גבולות, קשיים רגשיים, התנהגות בעייתית ועוד.
בסדנה יקבלו ההורים כלים חשובים שניתן יהיה ליישם בבית כבר מהמפגש הראשון, וניתן לקיים אותה גם באופן פרטני.

ביסוס ערכים של כבוד הדדי ושיתופיות.

במרכז "לעוף רחוק" מאמינים כי שינוי מגיע מתוך הבנה אמיתית של שורשי הבעיות והתמודדות עמן. אנו פועלים להשגת תקשורת מיטבית ומתחשבת, וליצירת תא משפחתי המתנהל מתוך ערכים של כבוד הדדי ושיתופיות. זאת, על ידי היכרות מעמיקה עם האתגרים העומדים בפני המשפחה, הגורמים להן, והדרך הנכונה להתייחס לכל משבר או בעיה, באהבה, בנחישות ובהתמדה.


סיפור הצלחה סדנת הורות ומשפחה

כשלהורים יש קצב אחד – ולילד יש קצב משלו.

משפחת נ' הגיעה למרכז "לעוף רחוק" כהורים לילד בן שנה וחצי. שני ההורים נלחצו מאוד מנושא גמילת הילד מחיתולים ורצו לזרז את התהליך, כיוון שהובטח להם בגן שהילד יועבר לקבוצה בוגרת יותר ברגע שייגמל.

בתהליך העבודה מול ההורים, הסברנו את חשיבות ההתנהלות בהתאם לקצב של הילד, ואת העובדה שלכל ילד יש קצב משלו. לכן, אין צורך לדרוש ממנו להתפתח כאן ועכשיו, בניגוד ליכולותיו או לרצונותיו. ההורים למדו להכיל ולהבין את הילד טוב יותר, ולאחר מספר מפגשים יצאו לדרך חדשה עם תובנות וכוחות להמשך הדרך.

 

על מרכז "לעוף רחוק" בבאר שבע

המרכז הטיפולי "לעוף רחוק" ממוקם בעיר העתיקה בבאר שבע, ומתמחה בטיפול בבעיות רגשיות, התנהגותיות ובריאותיות מסוגים שונים, קשיים המעכבים את ההצלחה ואת היכולת להגשים מטרות וחלומות בחיים.

אנו מסייעים למודרכים שלנו להתמודד עם מקרים של אתגרים בהורות, קשיי קשב וריכוז, חוסר ביטחון עצמי, חרדות, פחדים, שיקום לאחר פגיעה פיזית ועוד. הטיפולים במרכז "לעוף רחוק" אינם תרופתיים, ומתבצעים על ידי הבנת הבעיה ושינוי דפוסי החשיבה וההתנהגות, עד לביצוע שינוי משמעותי.

 

מעוניינים בסדנת הורות ומשפחה?

לתיאום פגישת יעוץ לחצו כאן.