הטיפולים

לעוף רחוק - המרכז לשיפור כישורים

צעד ראשון להצלחה טמון בהחלטה לחולל שינוי...

טיפול בקשיי קשב וריכוז

בשנים האחרונות, נושא קשיי הקשב והריכוז הפך למדובר יותר ויותר, וקיימת עלייה משמעותית בתיוג ילדים ומבוגרים כבעלי הפרעות מסוג זה. בניגוד לגישה המסורתית, הרואה את כולם כקבוצה אחידה, אנו במרכז "לעוף רחוק" מאמינים כי יש גורמים רבים לבעיות קשב וריכוז, ודרכי טיפול שונות לכל אחד.

הסובלים מבעיות קשב וריכוז עלולים לספוג לא מעט כעס, נזיפות ודחייה מהסביבה, היוצרים פגיעה רגשית ונפשית. לעתים הם מתקשים לנהל חיי חברה תקינים, לרכוש חברים ולשמור על קשרים. כל אלה, יחד עם קשיים לימודיים, גורמים לתחושת חוסר מסוגלות, ייאוש ותסכול.


טיפול אישי במגוון שיטות, בהתאם למטופל

מרכז "לעוף רחוק" בבאר שבע נותן מענה לכל ילד או מבוגר הסובל מקשיי קשב וריכוז, בהתאם למצבו האישי. בשלב האבחון, אנו מאתרים את מקור הקשיים על ידי תשאול מקיף ואבחון הקשיים. לאחר מכן, מותאם לכל אחד טיפול אישי בשילוב שיטות וגישות ייחודיות ומתקדמות, כדי להביא לתוצאות מיטביות: טיפול בשיטת "מוח אחד", טיפול לפי הגישה הנוירו-התפתחותית, NLP, טיפול ואימון בשיטת RGM – בשילוב ייחודי ובהתאמה אישית.


סיפור הצלחה בקשיי קשב וריכוז

איתור מקור הבעיה ומתן כלים להתמודדות

נ' בת ה- 11 התקשתה להתרכז, דבר שגרם לה להתפרצויות זעם בלתי נשלטות בבית הספר ובבית. הקושי של נ' נבע מרגישות טקטילית (רגישות על פני העור) ברמה גבוהה, רגישות שמיעתית ובעיית שיווי משקל.

במפגשים עם נ' התמקדנו בוויסות התחושה הטקטילית, הרגישות השמיעתית ושיווי המשקל על ידי תנועה ועיסויים מתאימים. במספר מפגשים עסקנו במודעות לחוסר הוויסות, היכרות עם מצבים בהם מתרחש אובדן שליטה, והקניית כלים להתמודדות עם התקפי הזעם. נ' אף קיבלה תרגילים פיזיים מותאמים לשיפור הקשב והריכוז, תוך מספר מפגשים מועט יחסית, השיגה שיפור משמעותי במצבה.


על מרכז "לעוף רחוק" בבאר שבע

"לעוף רחוק" הוא מרכז טיפולי ייחודי הממוקם בעיר העתיקה בבאר שבע, ומתמחה בטיפול בבעיות רגשיות, התנהגותיות, בריאותיות, ובכל קושי העומד בדרכנו, בכל גיל, בהתמודדות עם אתגרי החיים.

כל הטיפולים במרכז הם טבעיים וללא תרופות, ומבוססים על איתור מקור הבעיה ושינוי דפוסי חשיבה והתנהגות המקשים על יצירת מציאות חיים מיטבית, עד ליצירת השינוי המיוחל.

 

מעוניינים באבחון וטיפול בהפרעות קשב וריכוז?

לתיאום פגישת יעוץ לחצו כאן.